Op deze pagina tonen we alle afdelingen, medewerkers en contactgegevens van ons Bestuursbureau.

Algemeen

Postadres: Postbus 19, 6680 AA Bemmel
Bezoekadres: De Heister 1, 6681 CV Bemmel

Het bezoekadres is toegankelijk via ’t Drieske.
Gebruik deze straat voor uw navigatie.
U treft daar tevens voldoende parkeergelegenheid aan.

Tel. 0481-470555
Fax 0481-470999
info@lingerijn.nl

Bestuursbureau per 1 aug 2023

 

Personeel & Financiën (P&F)

Mw. Mariejan Wagter, hoofd Personeel en Financiën
0481-470910/ m.wagter@lingerijn.nl 
Mw. Cindy Degen, salarisadministrateur
0481-470922 / c.degen@lingerijn.nl 
Dhr. Marcel Nijland, eerste medewerker financiën
0481-470914 / m.nijland@lingerijn.nl
Mw. Wendelien Cleijne, coördinator financiën
0481-470915 / w.cleijne@lingerijn.nl
Mw. Loes Daams, medewerker financiën
0481-470912 / l.daams@lingerijn.nl 
Mw. Miriam Houterman, medewerker Personeel en Financiën
0481-470913 / m.houterman@lingerijn.nl
Dhr. Sjoerd de Zwart, functionaris Planning & Control
0481-470950 / s.dezwart@lingerijn.nl
Mw. Miriam Oosterbaan, personeelsadviseur
0481-470921 / m.oosterbaan@lingerijn.nl
Mw. Esther Kiphardt, personeelsadviseur
0481-470923 / e.kiphardt@lingerijn.nl
Mw. Carola te Winkel, administratief medewerker
0481-470924 / c.tewinkel@lingerijn.nl

Algemeen contact: personeel-financien@lingerijn.nl

Onderwijs & Kwaliteit (O&K)

Mw. Nienke Wind, hoofd Onderwijs en Kwaliteit
0481-470934 / n.wind@lingerijn.nl
Mw. Daniëlle Beems, staffunctionaris Onderwijs en Kwaliteit
0481-470555 / d.beems@lingerijn.nl

Algemeen contact: onderwijs-kwaliteit@lingerijn.nl

ICT

Dhr. Erik Joosten, hoofd ICT
0481-470986 / e.joosten@lingerijn.nl
Dhr. Max Krol, systeembeheerder
0481-470982 / m.krol@lingerijn.nl
Dhr. Andreas van Hulst, systeembeheerder
0488-487151 / a.vanhulst@lingerijn.nl
Dhr. Dave Pouw, systeembeheerder
0488-487151 / d.pouw@lingerijn.nl
Dhr. Kevin Gerritsen, medewerker ICT
026 – 3263246 / k.gerritsen@lingerijn.nl
Dhr. Kevin Boer, medewerker ICT
026 – 3263246 / k.boer@lingerijn.nl
Dhr. Jurjen ten Berge, applicatiebeheerder
0481-470988 / j.tenberge@lingerijn.nl
Dhr. Martijn van Boekel, applicatiebeheerder
0481-470981 / m.vanboekel@lingerijn.nl
Mw. Alexandra van Ast, ICT medewerker
0481-470984 / a.vanast@lingerijn.nl
Dhr. Domenico Spinnato, senior ICT medewerker
— / d.spinnato@lingerijn.nl
Dhr. Marc Geurts, applicatiebeheerder
— / m.geurts@lingerijn.nl

Algemeen contact: ict@lingerijn.nl 

Facilitair & Communicatie (F&C)

Mw. Sofie Duis, medewerker facilitair
0481 470 902 / s.duis@lingerijn.nl
Dhr. Henk van Huenen, medewerker facilitair
0481 470 902 / h.vanhuenen@lingerijn.nl
Mw. Helen de Bruijn, senior medewerker PR & Communicatie
0481-470931 / h.debruijn@lingerijn.nl
Mw. Tess Nillesen, medewerker PR & Communicatie
0481-470930 / t.nillesen@lingerijn.nl

Algemeen contact: facilitair-communicatie@lingerijn.nl